Największy wybór parkietów bambusowych

Doskonałe
Na ogrzewanie podłogowe
Najtwardsze drewniane podłogi
Na świecie
Twardsze od dębu
Aż 250%
11 warstw lakieru
Niemieckiej firmy TREFFERT
Nowość!
Wykończenie olejo-woskami firmy OSMO
Profesjonalny montaż
Na terenie całego kraju z Vat 8%
Bezpłatna prezentacja podłogi
W Twoim domu

Kraina Parkietu - Dlaczego my

Dlaczego my

Jest kilka powodów, dla których warto powierzyć wykonanie podłogi właśnie nam.

 1. Obsługa od "A" do "Z" - w sposób profesjonalny zajmujemy się wykonaniem podłogi kompleksowo. W domowej atmosferze przy filiżance kawy najpierw staramy się dobrać podłogę do gustu i stylu klientów oraz sposobu i miejsca użytkowania.

  W celu ułatwienia wyboru podłogi na Państwa życzenie możemy przyjechać ze wzorami podłóg i rozłożyć je u Państwa na obiekcie.

  Po dokonaniu wyboru: rodzaju i kolorystyki podłogi, wykonujemy u Państwa pomiary.
  Mierzymy wilgotność posadzki, wilgotność powietrza, stan i jakość wylewki betonowej oraz zliczamy metry, na których ma być kładziony parkiet. Jeżeli parametry wilgotnościowe są w normie, a sama wylewka nie wymaga dodatkowych prac, umawiamy się na termin realizacji usługi.

  Przyjeżdżamy i w sposób profesjonalny wykonujemy zlecenie. Mało tego – po montażu umyjemy ułożoną podłogę specjalnym środkiem marki BONA, a na życzenie dodatkowo ją zaimpregnujemy. Obiekt po naszych pracach jest dokładnie sprzątany, nie trzeba się niczym zajmować.
 2. Wieloletnie doświadczenie – posiadamy własne ekipy parkieciarskie z wieloletnim doświadczeniem. Nasi parkieciarze należą do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, a powierzone im obowiązki wykonują z należytą sumiennością, dokładnością i zaangażowaniem.

  Podłogę układamy na lata dlatego warto więc powierzyć jej wykonanie profesjonalistom.
 3. Dostępność towarów - wszystkie prezentowane przez nas parkiety bambusowe staramy się mieć zawsze na stanie magazynowym. Nie musisz się więc martwić, że będziesz czekał miesiącami na produkt, który Ci się podoba.
 4. Własna chemia - ponieważ świadczymy również usługi parkieciarskie, na które dajemy gwarancję jak również, bierzemy za nie odpowiedzialność, nie możemy pozwolić sobie, że dobrej jakości parkiet przykleimy na "byle co". Odpowiednich klei szukaliśmy długo i testowaliśmy je długo. Bambus jest drewnem bardzo specyficznym i wszystkie dostępne na rynku kleje do parkietów bambusowych nie do końca sprawdzały się. Zdecydowaliśmy się powierzyć to zadanie specjalistom. Polskie Zakłady Chemiczne opracowały dla nas chemię specjalną do parkietów bambusowych, która jest również odpowiednia na ogrzewanie podłogowe - efekt jest zadowalający, a my nie mamy reklamacji.
 5. Jesteśmy wszędzie - nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski i nie tylko. Możemy pochwalić się, że zaczynają doceniać nas precyzyjni Niemcy, wymagający Francuzi i gustowni Włosi. Nie mamy ograniczeń logistycznych, jedynie przy małych metrażach doliczymy koszty dojazdu.

Podłogi bambusowe, parkiet bambusowy, podłoga bambusowa, bambusowe podłogi, deski bambusowe, deska bambusowa, panele bambusowe, bambusowa podłoga... jakkolwiek byśmy tego nie nazwali myślimy o tym samym

18 czerwca 2010 r. na Zjeździe Parkieciarzy w Chotyni organizowanym przez Firmę Profile VOX zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsza firma zajmującą się sprzedażą i montażem podłóg bambusowych oraz mająca największe doświadczenie z tym materiałem w sposobie jego montażu, obróbki jak również w stosowaniu chemii podłogowej stworzonej przez firmę „Kraina Parkietu” specjalnie do parkietów i desek bambusowych.

Do niczego Was nie zmuszamy, sami dojdziecie do wniosku, że warto powierzyć wykonanie podłogi właśnie nam. Serdecznie zapraszamy.


Parkiety Bambusowe, podłogi bambusowe, deski bambusowe
Bambusowa podłoga na ogrzewanie podłogowe, bambusowa podłoga na salę weselną.
Szybki kontakt

Jeżeli zechcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu