Największy wybór parkietów bambusowych

Doskonałe
Na ogrzewanie podłogowe
Najtwardsze drewniane podłogi
Na świecie
Twardsze od dębu
Aż 250%
11 warstw lakieru
Niemieckiej firmy TREFFERT
Nowość!
Wykończenie olejo-woskami firmy OSMO
Profesjonalny montaż
Na terenie całego kraju z Vat 8%
Bezpłatna prezentacja podłogi
W Twoim domu

Kraina Parkietu - O nas

Ernest Stępień Firma "Kraina Parkietu" jest firmą rodzinną, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu i profesjonalnym wykończeniu parkietów bambusowych.

Swoją pracę wykonujemy z olbrzymią pasją i zaangażowaniem. Przy filiżance kawy, w domowej atmosferze swoim Klientom staramy się pomóc w doborze podłogi tak, by służyła im na lata.

Zadowolenie naszych Klientów i polecanie nas dalej jest dla nas rzeczą najważniejszą i najlepszą reklamą. Staramy się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów.

Specjalnością naszej firmy są podłogi bambusowe, deski bambusowe.

Nasza firma nieustannie angażuje się w unowocześnianie i opracowywanie pięknych, trwałych wyrobów poprzez współpracę z wieloma producentami parkietów bambusowych. Poświęciliśmy wiele czasu i środków, by stworzyć naszą niezwykłą kolekcję.

Podłogi bambusowe, parkiet bambusowy, podłoga bambusowa, bambusowe podłogi, deski bambusowe, deska bambusowa, panele bambusowe, bambusowa podłoga... jakkolwiek byśmy tego nie nazwali myślimy o tym samym

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo bogaty wachlarz podłóg bambusowych w najwyższej jakości.

Na nasze zlecenie producenci parkietów bambusowych stworzyli dla nas parkiety pokryte nawet 11 warstwami lakieru oraz warstwą przeciw ścieraniu i warstwą przeciw zaplamieniu. Tylko u nas dostaniecie Państwo parkiet bambusowy posegregowany kolorystycznie na odcienie

A co z modnym stylem?

I ten problem został rozwiązany.
Kraina Parkietu ma do zaoferowania całą gamę pięknych podłóg, które zadowolą nawet najwybredniejszych i nadadzą każdemu wnętrzu żywy, przytulny wygląd. Jedyny problem to kłopot bogactwa: mamy tak wiele pięknych wzorów, że nie wiadomo, który wybrać?

Wierzymy, że bambus to rozwiązanie przyszłości.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.


Podłogi bambusowe, parkiet bambusowy, podłoga bambusowa, bambusowe podłogi, deski bambusowe, deska bambusowa, panele bambusowe, bambusowa podłoga... jakkolwiek byśmy tego nie nazwali myślimy o tym samym

Parkiety Bambusowe, podłogi bambusowe, deski bambusowe
Zastanawiasz się, jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe? Bambusowa podłoga to idealny parkiet, podłoga na ogrzewanie podłogowe.
Bambusowa podłoga to również idealna podłoga na salę weselną.
Szybki kontakt

Jeżeli zechcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu