Największy wybór parkietów bambusowych

Doskonałe
Na ogrzewanie podłogowe
Najtwardsze drewniane podłogi
Na świecie
Twardsze od dębu
Aż 250%
11 warstw lakieru
Niemieckiej firmy TREFFERT
Nowość!
Wykończenie olejo-woskami firmy OSMO
Profesjonalny montaż
Na terenie całego kraju z Vat 8%
Bezpłatna prezentacja podłogi
W Twoim domu

Podłogi na sale weselne

Wybór podłogi drewnianej do sali weselnej, bankietowej restauracji czy hotelu był dla inwestora nie lada wyzwaniem. Dostępne na rynku podłogi drewniane zużywały się bardzo szybko i nie wyglądały efektownie już po pierwszym roku użytkowania. Dlatego chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów wzięliśmy odpowiedzialność zarówno w kwestii wytrzymałości jak i nowoczesnego designu na siebie.

Jesteśmy jedną z największych firm, która w swoim asortymencie posiada ponad 60 wzorów podłóg bambusowych wytwarzanych w najnowszej technologii Strand Wooven polegającej na skręcaniu i sprasowywaniu włókien bambusowych (ang. strand = skręt) charakteryzujących się najwyższą gęstością 1070 – 1200 kg/m3 (dla porównania dębina ma zaledwie 600kg/m3), co czyni ich najtwardszym parkietem na świecie (aż 250% twardszym od dębiny). Potwierdzają to wyniki badań, które zostały wykonane w poznańskim Instytucie Technologii Drewna.

Ponadto jest materiałem bardzo stabilnym, niezwykle wytrzymałym i odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia - wytrzymuje nawet kobiece "szpilki". Ze wszystkich gatunków drewna najmniej się kurczy oraz jako nieliczny nadaje się na ogrzewanie podłogowe, gdzie ogrzewanie jest rzeczywiście efektywne.

Parkiet na salę weselną, który polecamy to parkiet wykończony olejem renomowanej firmy WOCA lub OSMO (w zależności od wzoru).

Bambusowy parkiet na salę weselną, parkiet do restauracji, parkiet do hotelu... to propozycja, którą poważnie trzeba rozważyć.


Parkiety Bambusowe, podłogi bambusowe, deski bambusowe
Szybki kontakt

Jeżeli zechcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu